*2636

ברקת 10 קרית מטלון

פתח תקווה

Company Slogan


There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form.

פיננסים

Call Us: 1800-700-300-4000

לאור הרפורמות בשוק ההון בשנים האחרונות מאבד הבנק את מרכזיותו בניהול כספי החיסכון של הלקוח וגופים פרטיים הופכים להיות גורם משמעותי ביותר בניהול כספי החיסכון של הלקוח לטווח הבינוני והארוך. בנוסף, לאור כניסת הבנקים לעולם הייעוץ הפנסיוני נשאלת השאלה מה תהיה "בקרת איכות" הייעוץ במערכת הבנקאית ומי הוא בר-סמכא לקבוע את הפרמטרים במחוללי הייעוץ, במשקלם ובאיכותם.

המערך הפנסיוני והמיסוי הפנסיוני במדינת ישראל מתאפיינים זה למעלה מעשור ברגולציה, בתחיקה ובתקינה משתנים באופן תדיר ומשמעותי.

אנו ב IBN מתמחים בייעוץ פנסיוני (ביטוחי מנהלים וקרנות פנסיה) וכן בייעוץ פיננסי (קרנות השתלמות, קופות גמל, תכניות חיסכון ביטוחיות) ובניוד קופות.

מרבית קופות הגמל,קרנות ההשתלמות וקרנות הנאמנות נמכרו על ידי הבנקים לגופים פרטיים.

הלקוח, שהיה רגיל לנהל את כל חסכונותיו בבנק, נדרש כיום לקבל החלטה, האם להיות פאסיבי ולאפשר לבנק  למכור את הקופה מתוך דאגה אמיתית למיקסום רווחיו של...הבנק, או- לקחת אחריות על הכספים אותם חסך בעמל רב במשך השנים ולנייד את הכספים לקופת גמל המתאימה לצרכיו.

בקבלת ההחלטה על הלקוח להתחשב במספר גורמים, שעיקרם:

1. איכותו של הגוף המנהל, הוותק בענף, החברים המרכיבים את הגוף המנהל, חוסנו הכלכלי של גוף זה ועוד.

2. מהי רמת הסיכון אותה מוכן הלקוח לקחת ומהי רמת הסיכון של הקופה אליה מועברים הכספים.

3. מערך השירות אותו מעניקה החברה.

 

סוכני IBN מאפשרים ללקוחותיהם לבחור את הקופה בהתאם לצרכים המשתנים של הלקוח. לIBN  קשרים מסחריים עם מספר רב של קופות גמל וקרנות השתלמות מהמובילות בשוק הפיננסים בישראל.

סוכני הרשת מפעילים מודלים, העוזרים ללקוח לקבל החלטה מושכלת, המבטאת את ציפיותיו ומגלמת את כל  הפרמטרים המהותיים בבואו לבחור את קופת הגמל.

בנוסף, ל IBN קשר הדוק עם חברות המתמחות בניהול כספים, המפעילות מומחים לשוק ההון ומנהלות ללקוח את כספי החיסכון לטווח הבינוני והארוך.

ניהול נכון של כספי החיסכון של הלקוח מאפשר לו להתאים את בחירת אפיקי החיסכון להתרחשויות בשוק הפיננסי בישראל ובעולם ולהשיג תשואה עודפת על השקעותיו.